Firmamız 2007 yılında kurulmuş olup 11 yıldır faaliyet göstermektedir. Firmamız 2 000 m2’lik kapalı alanda faaliyette olup; yıllık 35-40 bin adet üretim kapasitesine sahiptir.

Ürünlerimiz bünyemizde bulunan AR-GE departmanı tarafından tasarlanmakta ve üretim kadromuz tarafından üretilmektedir..

Misyonumuz

Firmamızın imkan ve yeteneklerini en üst seviyede kullanarak her türlü üretimi hızlı, kaliteli, ekonomik ve standartlara uygun  yaparak müşteriye ulaştırmaktır..

Vizyonumuz

Sektörde müşteri beklentilerinin üzerinde global nitelik ve standartlarda ürün ve hizmet  sunmak;  kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen firmalarından olmak.

Hedefimiz

Müşterilerimizin her ürüne  kalite standartlarında hızlı ve güvenle ulaşmasını sağlamak, ürün maliyetleri düşürerek en kaliteli ürünü en uygun fiyata sunmaktır.

JUKİDS

Firmamız 2007 yılında İSA GÜVELÇE tarafından kurulmuştur. İlk olarak 50 metrekare atölyede 5 makina ve 3 çalışan ile bebe penye takım ve giysisi üretimine başlandı. Zaman içerisinde üretim çeşitliliği sağlayarak sektör içinde üretimde önemli bir yer edindi.

2012 yılından itibaren kendi bünyesinde ürettiği ürünlerin toptan satışına başlamıştır.20 yıllık tecrübe ile 2017 yazında Vişne caddesindeki yeni yerinde faaliyetlerini hızlandırmış ve artırmıştır…

Siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için genişleyen uzman personelimiz, makina ve ürün çeşitliliğimiz ile uzun yıllar daha hizmetlerine devam edecektir.

To Top